DJI Mavic pro 2

Klein en wendbaar voor foto's en video's

De DJI Mavic 2 Pro is een drone voor de gevorderde foto- en videograaf. Dankzij de grote 1 inch sensor neem je gedetailleerde beelden op in 4K kwaliteit met 30 fps. De drone bevat een hyperlapse mode, waarbij de drone kan bewegen tijdens een timelapse opname. Je stelt het diafragma zelf in. Op deze manier pas je de scherptediepte van je beelden aan.

Wij gebruiken deze drone voor foto- en filmopnames voor makelaars en projectontwikkelaars. Voor bouwbedrijven kunnen wij volumebepalingen doen van gebouwen en afgravingen.

Sanne de Jong van Dronematica

Sanne de Jong

Benieuwd naar de mogelijkheden?

Kom ook te weten hoe drones helpen met het onderbouwd nemen van beslissingen.

Blog

Drones vaker ingezet - Veiliger en efficiënter, maar mogelijk ook meer overlast

Ze zijn niet meer uit het luchtruim weg te denken en het worden er steeds meer: onbemande luchtvaartuigen, ook wel drones genoemd. Ooit ontwikkeld voor militaire doeleinden, maar inmiddels worden ze op allerlei manieren ingezet.

Meer weten
thermische inspecties door dronematica

Verzekeraars gaan inspectie zonnepanelen als harde eis stellen

De gedachte dat verzekeraars Scope 12-inspecties voor gebouweigenaren met zonnepanelen verplicht gaan stellen om voor een verzekering in aanmerking te komen, doet menig installateur beven.

Meer weten

Dronematica heeft nu een volledige certificering voor drone operaties

Dronematica is nu in staat om complexe operaties uit te voeren en nu ook op locaties waar dat normaal niet mogelijk is dankzij het eigen ROC certificaat.

Meer weten
Droneshow Rotterdam | Dronematica

Spectaculaire drone show Rotterdam

Dinsdagavond 5 mei om 22:00 uur wordt er bij de Erasmusbrug in Rotterdam een droneshow georganiseerd ter gelegenheid van bevrijdingsdag. Ook wordt met de show een ode gebracht aan zorgmedewerkers. De show zal live via YouTube worden gestreamd.

Meer weten
zonnepanelen inspecitie met drones | Dronematica

Drone inspectie en slimme automatisering

Is het mogelijk om met een drone efficiënter te inspecteren? Kort gezegd, ja. Wil je meer weten wat het voor jouw betekent, lees dan dit artikel.

Meer weten

Airobot wil metingen aan gebouw of terrein vergemakkelijken met AiroCollect

Airobot is al bekend van enkele professionele pakketten om drone data te verwerken, kondigt een nieuw softwarepakket aan. Met pakket wordt het eenvoudiger met met drones metingen te doen aan gebouwen en terreinen.

Meer weten